Buurtkrant voor Ondiep en Pijlsweerd
De Noordwester

Wandel mee voor gelijke kansen

Home »  Geen categorie »  Wandel mee voor gelijke kansen

Wandel mee voor gelijke kansen

20 mei, 2025

Wandelaars opgelet: Heb jij zin in een flinke uitdaging waarbij je tegelijkertijd Utrecht ontdekt? Kleinschalig én voor het goede doel? Haal dan op 20 september je wandelschoenen uit de kast voor de Dom-tot-Dom sponsorloop van Taal Doet Meer!

De Dom-tot-Dom loop is een eenmalig kleinschalig wandelevenement met maximaal 50 deelnemers, waarbij je kunt kiezen om 20 kilometer of 40 kilometer te wandelen voor het goede doel. Je vertrekt én eindigt op het Domplein. De route voert je door Utrechtse wijken en langs de groene buitengebieden. Ideaal voor iedereen die na de 4Daagse de wandelschoenen nog niet wil opbergen, of die op zoek is naar een ééndaagse uitdaging.

Met de opbrengst van het evenement worden anderstalige kinderen in Utrecht ondersteund bij het leren van de Nederlandse taal. Want hoe eerder taalachterstanden worden ingehaald, hoe meer kansen een kind heeft voor de toekomst. Zo biedt Taal Doet Meer groepen voor ouders met jonge kinderen en komen voorlezers bij gezinnen thuis om spelenderwijs te oefenen met de taal. De betrokken vrijwilligers zijn door heel de stad Utrecht werkzaam.

Inschrijving is gratis, waarna je je via je eigen sponsorpagina direct kunt laten sponsoren voor je prestatie. Geef je op via bit.ly/dom-tot-dom en wandel mee!