
Inloopatelier in buurthuis De Uithoek
Ben je creatief? Zoek je ruimte waarin je met meerdere mensen kunt werken aan jouw projecten? Elke donderdagmiddag is er in Buurthuis de Uithoek het ‘Inloop Atelier’. Tijdens het inloopatelierkunnen buurtbewoners elkaar ontmoeten in inspirireren aan de hand van creativiteit.
Het atelier is een initiatief van Lizabet Benink. “Ik ben het Inloop Atelier begonnen in buurthuis De Uithoek om creatieve geesten, creatieve kennis, creatievelingen met elkaar te verbinden. In onze wijk wil ik een ontmoetingsplek en werkplek creëren waar creativiteit kan groeien en bloeien.”
Tijdens het inloopatelier kun je gebruik maken van de ruimte, andere creatieve buren ontmoeten en elkaar inspireren door middel van creativiteit. Lizabet: “Ik hoop hiermee een netwerk van creatievelingen in de wijk op te zetten wat dan weer tot mogelijke samenwerkingsverbanden kan leiden en dat kan dan weer uitgroeien tot hele mooie projecten. Maar laten we beginnen bij een inloopatelier…”
De ruimte is niet alleen vrij voor ieder die creatief wil zijn maar het saai vindt om alleen te werken, maar ook voor mensen die nieuwsgierig zijn of gebruik willen maken van de kennis van anderen, of die hun eigen kennis en expertise beschikbaar aan anderen willen stellen. “Je kunt denken aan verschillende dingen: meubels opknappen, tussen maken, keramiek, tekenen, schilderen, papier maché.”
Het Inloop Atelier is elke donderdag van 11:00-16:00 uur in Buurthuis De Uithoek op de 2e Daalsedijk. Er is koffie, thee en koekjes tegen een kleine vergoeding. Je kunt ook gewoon een keer binnen lopen voor koffie of thee als je eerst even wilt kijken.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lizabet Benink via l.benink@gmail.com